שעות פעילות א'-ה' 9:00-18:00 יום שישי -בתיאום מראש

בדיקה 2 מאמר 

אם אתה רוצה להיות מסוגל לראות באמת מה קורה בזמן שאתה לא שם, מצלמות אבטחה עשויות להרגיע את העצבים שלך. מעקב וידאו מאפשר לך לעקוב או להקליט פעילות בתוך ומסביב לאזור שאתה רוצה לאבטח. לדוגמא, בתור הורים אולי כדאי לך לשמור על ילד ישן ולהפחית את הסיכון של נפילה מסוכנת מהעריסה. אבל מערכת מצלמת אבטחה בבית יכול לראות אנשים שמתקרבים לדלת הכניסה ואולי אפילו לתפוס את פושע בשעת המעשה של חדירה פנימה. או אולי לתפוס את השכן הבעייתי שבא לשפוך זבל אבל בדרך מטנף לכולם את הסביבה.


יש מגוון רחב של מצלמות אבטחה. חלקם גדולים וגלויים, יכולים להיות מותקנים בחוץ ועשויים לשמש רק כדי להרתיע עבריינים מאפילו מתקרב לבית, בעוד שאחרים הם זעירים ונועד להישאר סמויים מן העין. אם אתה שוקל להקים איזה סוג של מצלמות אבטחה לבית כדאי להתקין עשה סיבוב סביב הבית שלך ותגלה נקודות תורפה וחשוב מה אתה הייתה עושה אם אתה הייתה הפורץ. יש הרבה שאלות לשאול את עצמך לפני התחלת עבודה. כדי ללמוד על הסוגים השונים של מצלמות אבטחה חיצוניות ואילו מערכות הן הטובות ביותר עבור מצבים מסוימים.סוגים שונים למצלמות אבטחה לבית 

סוגים של מצלמות אבטחה לבית

לפני שאתה בעצם בא להשקיע במערכת מצלמת אבטחה, אתה צריך לחשוב על האזור שבוא אתה רוצה לצפות ומה שאתה צריך כדי לצפות באותו איזור. המספר של מצלמות שאתה רוצה הוא כנראה השאלה הראשונה שצריכה לבוא בחשבון. האם אתה מתמקד בחדר אחד בבית, או שאתה צריך לפקוח עין על כמה חלקים שונים של הבית? האם אתה צריך לפקח על פעילות חיצונית, כמו גם פנימית ? אם אתה פשוט צופה על חדר אחד, אתה בטח צריך רק צלמה אחת, אבל לכלול יותר תחומים דורש מערכת מצלמות גדולה יותר.

מצלמות אבטחה קוויות או אלחוטיות, והתקנה, תלוי איפה אתה רוצה לשים את המצלמות ואיך שאתה רוצה שהם יתצפתו. מצלמות קוויות עשויות להיות מסובכות להתקנה, וחוטים גלויים יכולים לשבש את הניסיונות שלך להיות דיסקרטי. לעומת זאת, יש להם תמונה בדרך כלל באיכות גבוהה יותר מאשר מצלמות אלחוטיות, שכן השדר שלהם לא עובר באוויר והתמונה או הסרטון המתקבל בהרבה יותר רציף כך גם לא מאבדים קטעים חשובים.

יש מצלמות אלחוטיות אחרות כמו מצלמות IP הקלות רבה יותר, אבל השידור שלהן הוא מהתקנים האחרים, כגון אינטרנט אלחוטי, מה שמצריך רשת אינטראנט, שלא תמיד זמינה.

ישנם גם צגי תינוק - שאות המצלמה שלהם יכול להיות מופרע ושיטת הצילום שלהן בעיתית במיוחד באזור בנוי עם ממדים כך שלגביהם מצלמה אלחוטית לא באה בחשבון. כמו כן , יש לזכור שאם אתה מחליט על מערכת אלחוטית, יש אפשרות הזנות הווידיאו שלך יכולה להיתפס על ידי אחרים. יש מישהו אחר לעקוב אחר הפעילות שלך בבית או לברר אם אתה לא בבית ומשתמש בעזרתך נגדך, כך בעצם מצלמות האבטחה יהוו יתרון לפורצים. אם אתה מודאגים לגבי הביטחון האישי שלך, אתה צריך להגדיר מה אתה רוצה ולהתייעץ עם בעל מקצוע בנושא.

מצלמות גדולות יותר וגלויות אנשים בדרך כלל נוטים להתקין אותם בחוץ או באזור שבו אנשים יודעים שהם תחת מעקב וידאו. בנוסף, תוכל למצוא מצלמות קטנות, נסתרות באינטרנט בצורות רבות ושונות -מצלמה זעירה נסתרת בתוך שעון מעורר, למשל, או מצלמה מיקרו קטנה שמתאימה לחלק פנימי שלמערכת אינטרקום.אבל לפני שאתה מתקין כל סוג של מערכת ביטחון לבית שלך - במיוחד את הסוג הקטן, "המוסתר" - אתה צריך לשים לב למגבלות החוקיות על מעקב וידאו.

כיום בארץ לא ניתן להקליט מישהו מבלי שהם ידעו את זה, זה לא חוקי.רק שזה בבית שלך אתיה יכול לעשות זאת בלי לתת לאף אחד לדעת שזה שם כי זו כבר הטריטוריה שלך!

כל זאת הם המלצות חמות מוגשות לכם מכלל תקשורת ומערכות כמשווק מורשה של קניזו מערכות מיגון מתקדמות.logo בניית אתרים